Двері для кухні

Показані 1 - 40 із 1865 пунктів
Показані 1 - 40 із 1865 пунктів

Щоб у час приготування їжі запахи не поширювалися на весь будинок, а жир та пара не псувала шпалери в сусідніх кімнатах, рекомендується встановити двері для кухні. Але перед тим як вибрати модель, необхідно зорієнтуватися в їхній якості. До дверей на кухню пред'являються жорсткі вимоги. Вони повинні бути виготовлені з міцного та стійкого до перепадів температури та вологи матеріалу, мати герметичну конструкцію та при цьому радувати око привабливим дизайном. Сучасні моделі кухонних дверей виготовляються з покриттям з шпону, ПВХ, ламінату. Існують варіанти зі скла або його переважної кількості у дизайні. При виборі слід орієнтуватися на частоту приготування їжі, а також на власні переваги.

 

Менеджери компанії MasterDom із задоволенням порекомендують вам кілька варіантів дверей на кухню, що відповідають вашим запитам та бюджету. Серед понад 200 моделей різного дизайну, кольору, матеріалу та вартості вам вдасться вибрати ідеальне полотно, яке захистить ваш будинок від сторонніх запахів та підкреслить вибраний інтер'єр кімнати. Вам залишається лише переглянути наш каталог і зв'язатися з менеджерами для уточнення інформації з питань, що вас цікавлять.

Як купити двері на кухню та не помилитися з вибором

Перед вибором кухонних дверей, пам'ятайте:

  • Якщо на Кухні не встановлена додаткова гарна витяжка, то придбати моделі з дерева - небезпечно. Дерево вбирає запахи, вологу. Це скорочує термін їхньої експлуатації. У такому разі краще вибрати інший сучасний матеріал, у тому числі синтетичний;

  • Параметр герметичності дуже важливий для дверей на кухню. Якщо конструкція має великі щілини, то запахом їжі просочиться одяг та меблі. Тому якщо дверний отвір нестандартних розмірів, краще замовити двері до кухні за індивідуальними вимірами;

  • За моделями зі скляними вставками простіше доглядати. Але навіть такі моделі вимагають регулярного вологого прибирання та натирання поліроллю для збереження естетичного зовнішнього вигляду.

Купити двері на кухню з безкоштовною доставкою по Одесі

Замовляйте двері для кухні в MasterDom та отримуйте безкоштовну доставку по Одесі при покупці на суму від 5 тисяч гривень! Оперативно доставляємо замовлення Одеської області, а також будь-яке місто України за допомогою транспортних служб.

Всі моделі , представлені в каталозі, закуповуються у перевірених та надійних виробників. Тому на кожну з них надається гарантія на 12 місяців. У вас є можливість купити двері в кухню на замовлення, вказавши індивідуальні параметри: розміри, тип фурнітури, колір полотна та його дизайн.

 

Ми допоможемо вам облаштувати будинок в затишку та комфорті. Купуйте недорогі кухонні двері в нашій компанії, забезпечуючи себе задоволенням від їх експлуатації та зовнішнього вигляду.


Развернуть