Двері для офісу

Показані 1 - 40 із 1234 пунктів
Показані 1 - 40 із 1234 пунктів

Офісні двері є іміджевою складовою компанії. Клієнт, заходячи в офіс, оцінює якість та вид спочатку вхідних дверей, а потім міжкімнатних, складаючи для себе перше враження, яке складно змінити пізніше. Тому при виборі дверей в офіс слід враховувати не лише їхню якість, практичність і міцність, а й дизайн. Вони повинні викликати відчуття респектабельності, наголошувати на статусі компанії.

 

У виборі Дверей для офісу вам допоможе компанія МастерДім. Пропонуємо вам понад 100 моделей, виготовлених із різних матеріалів. Каталог інтернет-магазину містить найкращі моделі від провідних виробників у різних дизайнах, стилях та цінах. Вам залишається лише подивитися каталог та вибрати двері, які відповідають вашим запитам. А якщо вибір серед широкого розмаїття для вас утруднений, консультанти компанії завжди готові допомогти та проконсультувати вас з будь-яких питань.

3 важливі рекомендації щодо вибору офісних дверей

 

  • Звукоізоляція. Співробітники та клієнти, що проходять коридором, не повинні чути спілкування всередині кабінету. Двері мають утримувати всі звуки. Рівень звукоізоляції залежить від герметичності конструкції, товщини полотна;

 

  • Матеріал. Чим дешевше матеріал, використаний при виробництві офісних дверей, тим менший термін їх експлуатації. Часте відкриття та закриття конструкції, механічні удари впливають на стан дверей. Вибирайте моделі в оптимальному поєднанні ціни та якості;

 

  • Якість фурнітури . Двері повинні дарувати безпеку, тому вибирайте якісні замки. Щоб загальний вигляд довше зберігався, рекомендується підбирати надійні ручки з хромованим покриттям, які повільніше стираються від частого торкання.

 

Ціна дверей в офіс свідомо розповість вам про її якість. Дешеві моделі за ціною 300-400 гривень не зможуть вам подарувати комфорт на тривалий час. Тому в нашому каталозі мінімальна вартість моделей - від 800 грн. Ми вважаємо, що такі моделі є оптимальними і підходять для офісів навіть з найбільшими навантаженнями та прохідністю.

Купити двері для офісу в MasterDom

класичномуі сучасних стилях у будь-яких цінових діапазонах: від недорогих моделей в невеликі офіси до престижних моделей для успішних компаній з великими офісами. Менеджери опрацюють ваше замовлення та проконсультують з питань вартості, характеристики та доставки. За бажанням ви можете замовити виготовлення моделей на замовлення за індивідуальними параметрами: розмір, колір, дизайн, якість фурнітури та захисної системи. Ми доставляємо у всі міста України. Одесою доставка здійснюється власним транспортом.

 Развернуть